2004 - 15-lecie Koła

Jubileuszowy rok 2004 obfitował w wiele, głównie sportowych wydarzeń. Poza tradycyjnymi imprezami takimi jak Górnośląska Muzyka, Tłósty Czwortek, 3 Maja, Zielone Świątki itd. 17 i 18 kwietnia 2004 roku zorganizowano Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa ZG Koło Suszec.

Były to jednocześnie kwalifikacje do Sląskich Godów 1 - 3 maja w Katowicach. Koło Związku Górnośląskiego w Suszcu wystawiło silną drużynę w kategorii Oldboje, która niestety wygrała tylko 1 mecz. Zdobywcami pucharu prezesa została drużyna Orłów Mirosława K.


3 października 2004 roku odbyło się poświęcenie krzyża na Branicy.
30 września z inicjatywy Koła ZG w Suszcu postawiono nowy krzyż, który został przewrócony przez wichurę na początku lat 90-tych. Podczas prac znaleziono dokument historyczny krzyża, który pozwolił odtworzyć jego historię. Dokument ten wraz z opisem dalszych jego losów umieszczono obok fundamentów nowego krzyża. 
Dokument Historyczny krzyża


6 listopada 2004 roku odbył się kolejny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Prezesa ZG Koło Suszec. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn. Drużyna Koło ZG w Suszcu zajęła ostatnie miejsce, ale atmosfera jaką stworzyła będąc gospodarzem turnieju była niezwykła...